Zezanje forum
Molimo ulogujte ili registrujte se!
Zezanje forum
Molimo ulogujte ili registrujte se!
Zezanje forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svasta

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Svasta    Svasta     EmptySub Mar 08, 2014 4:46 am

Ovde mozete pisati o svemu i svacemu Very Happy.


Poslednji put izmenio GeoSRB dana Sre Mar 12, 2014 4:25 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyUto Mar 11, 2014 5:38 am

Zivot jednog VANzemaljca
Vanzemaljac1:"Znači izgubili smo se... Kako smo se uspeli izgubiti"?!
Vanzemaljac2:"Pa znaš da smo išli po one Terasijanke u Zanđi izmaglicu".
V1:"Da, i šta s' tim"?
V2:"Pa ja sam to upis'o u navigaciju i sve je bilo kul prvih par svetlosni' godina. Al' kad si ti uštek'o hiperpogon umesto mene, sve se uzjebalo i sad smo ovde".
V1:"Gde je to ovde"?
V2:"Nisam došao do treninga vidovitosti još".
V1:"Sam' ti zajebavaj. Idi do one treće planete od one zvezde, šarena je. Il' mi se čini zbog onog džidera što smo uzeli ranije".
V2:"Skeniram... Većinom je pokrivena plavom, tečnom supstancom, gravitacija je slabija nego naša, ima života, vidi se po svemu... Moglo bi biti nešto tu".
V1:"Hajd' spusti se malo pa da vidimo pobliže".
V2:"Sa' ću... Da se spustim na površinu pa da pitamo nekoga, možda znaju 'de je Zanđi"?
V1:"Nemoj još. Hajd' teleportiraj ono biće tamo levo".
V2:"Uključi prvo uređaj za menjanje oblika, da na nešto ličimo".
V1:"Evo ga. Kako smo gadni, jebo te".
V2:"Skeniram ovo da mogu d' ubacim jezik u prevodioca. Ok, podesio sam ga. Samo d' upišem pitanje".
Prevodioc:"Muuuu"!
Životinja:"Muu"!
V1:"Šta kaže"?
V2:"Ja pit'o 'de je ona izmaglica, ono kaže da očistim štalu. Šta je štala"?
V1:"Ne znam. Man' se toga, 'de onog jednog na dve noge teleportuj".
V2:"Evo. Šta je sa ovim, šta vrišti toliko"?!
V1:"Otkud znam, 'de ućutkaj to! Daj mu džider kroz onu rupu gore da se smri"!
V2:"Ev', jesam. Šta misliš kako će reagovati? Jaka je to droga".
V1:"Skeniraj pa ćemo saznati".
V2:"Pf, ništa bitno. Halucinacije, tripovi i neće se sećati ničega što je bilo pod uticajem. Bole nas, sigurni smo. Hajd' sad da pitam na koju stranu je izmaglica".
Čovek:"Aaa, nećete se iz ovoga izvući! Nećete istrebiti ljudsku vrstu! Mi ćemo se odupreti! Zemlja je naša"!
V1:"Vid' kretena što se tripuje, a lepo si ga pit'o. Dobro, sad bar znamo gde smo. Daj da ja pokušam nešto. Mi smo izvidnici i došli smo da vidimo da l' je vaša planeta pogodna za eksploataciju! Otpor je uzaludan"!
Čovek:"Ne, mi ćemo se boriti do zadnjega daha! Ljudi neće izumreti"!
V2:"Budala. Kontam da je i ostatak takav. Vrati ga tamo 'de si ga naš'o".
V1:"I šta sad"?
V2:"Ništa, kontam da ćemo morati negde drugde, vidiš da ovde nema vajde".
V1:"E, al' prvo moramo isprobati ono što je prič'o MD21, ono o krugovima u onome žitu što je radio. Kaže da je to ono žuto što liči na raždenj. Samo trebaš da se spustiš jako nisko, a polje sile sve odradi".
V2:"Pa šta, nema tu ništa posebno".
V1:"MD rek'o da se od toga jako tripuju. Bio on tu par godina pa je otiš'o, kaže prejake su droge".
V2:"Šta je još rekao"?
V1:"Rek'o da su plašljivi užasno, kaže da ih je tripovao žešće. Mogli bi i mi, ionako nemamo ništa pametnije za raditi."
V2:"I to što kažeš. Upali im duga da nas bolje vide".
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyUto Mar 11, 2014 6:00 am


Da li ste znali?


Dali ste znali da stanovnici Nevade potrose 846 dolara na kockanje.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da je Isak Njutn bio izbacen iz skole!...Bio je izbacen kao tinejdzer na zahtev njegove majke
koja se nadala da ce biti farmer.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da je svaka kraljica po imenu Dzejn bila ubijena, zatvarana, poludela ili osudjena na smrt.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da ni u jednom kazinu u Las Vegasu nema casovnika.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da se godisnje sirom sveta potrosi oko 50 biliona tableta aspirina.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da je kineski jezik po populaciji koja ga govori najrasprostranjeniji jezik u svetu.
Drugi je spanski, a tek na trecem mestu se nalazi engleski jezik.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da preko 60 posto muskaraca pljuje na javnim mestima.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da jednocasovnim lupanjem glave o zid trosite 50 kalorija.A ako zvacete zvaku ceo dan
trosite 200 kalorija.


--------------------------------------------------------------------------------

Da li ste znali da pokvareni sat dnevno dvaput pokazuje tacno vreme.
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
Mare
Moderator
Mare


Broj poruka : 59
Datum upisa : 07.03.2014
Godina : 25
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyUto Mar 11, 2014 6:02 am

Zanimljivo... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Darko

Darko


Broj poruka : 58
Datum upisa : 07.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Za Kompijuterom

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyUto Mar 11, 2014 6:03 am

Nismo znali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyUto Mar 11, 2014 6:04 am

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptySre Mar 12, 2014 4:16 am

25 godina interneta

Svasta     255x1610

Pre 25 godina Internet je samo bio zamisao jednog nepoznatog informatičara, ali od tada je postao globalni fenomen koji je promenio živote milionima ljudi širom planete.

Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
Simić
Admin
Simić


Broj poruka : 53
Datum upisa : 06.03.2014
Godina : 24
Lokacija : U Kući

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptySre Mar 12, 2014 4:35 am

Јуче, у целој Србији, рођено је 1909 беба,што је рекорд у последњих 20 година...  Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
Mare
Moderator
Mare


Broj poruka : 59
Datum upisa : 07.03.2014
Godina : 25
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptySre Mar 12, 2014 10:11 am

Srbijo radjaj decu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GeoSRB
Admin
GeoSRB


Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.03.2014
Godina : 24
Lokacija : Beograd

Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     EmptyPet Jun 13, 2014 8:11 am

Dogodilo se na današnji dan - 13. jun

1611. - John Fabricius objavljuje delo u kojem se prvi put pominju sunčeve pege - manji ili veći vrtložni "otvori" na Sunčevoj površini, nepravilnog i promenljivog oblika, znatno slabijeg sjaja od okolne površine, tako da, kad se posmatraju teleskopom, izgledaju kao crne pege, odakle im i potiče naziv.

1839. - Srpski knez Miloš Obrenović abdicirao je u korist sina Mihaila i napustio Srbiju, u koju se vratio 1859. i ponovo preuzeo presto posle odluke Svetoandrejske skupštine 1858. da zbaci kneza Aleksandra Karađorđevića.

1865. - Rođen je Vilijem Batler Jejts, veliki engleski pesnik, aktivan učesnik u irskom nacionalno-oslobodilačkom pokretu u svojim mlađim danima, inspirator irske kulturne ideologije. Njegovo pesništvo je kosmopolitsko, sa uporištem u helenskoj i vizantijskoj simbolici, istovremeno duboko vezano za irsko tlo i keltsku tradiciju, kao i za neposredne aktuelnosti vremena u kojem je živeo. Dobio je Nobelovu nagradu 1923. godine. Osim poezije, veoma su značajni i njegovi pozorišni komadi, u stihu i prozi, sa temama iz keltske mitologije.

1876. - Srpsko učeno društvo je za prvu ženu akademika izabralo slikarku Katarinu Ivanović. Ona je rođena u Stonom Beogradu (Sekešfehervar), učila je slikarstvo u Pešti i Beču, a živela je u Parizu i Beogradu. Radila je portrete, žanr-kompozicije i, s posebnim uspehom, mrtve prirode. Gotovo sva njena dela nalaze se u Narodnom muzeju u Beogradu, a najpoznatija su "Autoportret", "Portret Perside Karađorđević" i "Grožđe".

1930. - U gradu Siatista u Grčkoj, poginulo je 30 osoba od krupnog grada koji je padao.

1933. - Instalirana je prva cev sa natrijumskom parom u Njujorku.

1970. - Album Bitlsa - "Let It Be" - dolazi na prvo mesto top-lista i tu se zadržava naredne četiri nedelje.

1982. - Nakon smrti kralja Khalida, na presto Saudijske Arabije dolazi kralj Fahd.

1989. - Ekipa Detroita pobedila je L.A. Lejkerse i osvojila NBA šampionat.

1999. - Britanski vojnici su dvaput pokušali da prođu kroz blokadu prema prištinskom aerodromu, nesuđenom sedištu glavnog štaba Kfora, ali su ih ruske trupe oterale, postupivši kao i prethodnog dana, kada su osujetile istovetnu nameru francuskih vojnika.
Nazad na vrh Ići dole
https://zezanje.forumtwilight.com
Sponsored content





Svasta     Empty
PočaljiNaslov: Re: Svasta    Svasta     Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svasta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zezanje forum :: Sve i svasta-
Skoči na: